Make every day delicious at Sweet As Kangaroo Valley - the valleys original lolly shop.

Collection: Products

148 products
  • Musk Sticks x20
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nerds
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nerds Gummy Clusters Family Size
    Regular price
    $27.95
    Sale price
    $27.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nerds Rope
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nougat - Carlier Soft Almond 50g
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Party Mix 150g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Rings 120g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Brittle 200g
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pez Dispenser & Refills
    Regular price
    from $0.40
    Sale price
    from $0.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapples 150g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Rocks
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Punchy Monkey
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Push Pops
    Regular price
    $2.95
    Sale price
    $2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rainbow Swirl Lollipops
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Frogs 150g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ring Pops
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Apple 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Assorted Rock 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Blueberry 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Bubblegum 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Citrus Rock 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Humbugs 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Passionfruit 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Pineapple 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Sherbet Lemons (14 pieces)
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Sour Mix 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Strawberry 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Strawberry 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy - Watermelon 100g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Candy Crystal Sticks
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rosey Apples
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Scavenger Hunt
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sherbies 150g
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Slate Pencils x20
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snap & Crackle 18g
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Cola Bottles 120g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Flush Candy Toilet
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Punch
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Worms 120g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spearmint Leaves 150g
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out